24 Aralık 2011 Cumartesi

The Hobbit: An Unexpected Journey 1. Fragman


Geçen gün bahsettiğim gibi The Hobbit: An Unexpected Journey filminden ilk fragman geldi. Fragmanda özlediğimiz Orta Dünya'nın atmosferini solurken birbirinden muhteşem sahneleride izliyoruz. İki bölüm halinde karşımızda gelecek The Hobbit filminin ilk bölümü "The Hobbit: An Unexpected Journey" (Hobbit: Beklenmedik Yolculuk) ismiyle 14 Aralık 2012'de tüm dünyada aynı anda 3D olarak vizyona girecek. İkinci bölümü ise yine uyarlandığı kitabın bölüm başlığına gönderme yaparak "The Hobbit: There and Back Again" (Oradaydık ve Şimdi Buradayız) adıyla ilk filmden tam bir yıl sonra,13 Aralık 2013'de karşımıza çıkacak. Filmde Martin Freeman, Cate BlanchettHugo Weaving, Ian McKellan, Orlando Bloom, Andy Serkis, Evangeline Lilly, Christopher Lee, Stephen Fry, Ian Holm, Lee Pace’i izleyeceğiz. Ayrıca kitapta olmamasına rağmen bu filmde de Frodo’yu göreceğiz. Jackson’ın söylediğine göre Elijah Wood’un rolü çok kısa olacak. 


                                       

3 yorum:

  1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

    YanıtlaSil
  2. Dark Knighttan sonra beklediğim filmler arasında buda var.Aslında 2011 gibi 2012de de beklediğim çok film var.Yine çok iyi bir yıl bizi bekliyor.The Lord of the Rings kadar başarılı olamıyacağını düşünsemde yine o atmosfere geri dönmek çok iyi olacak.

    YanıtlaSil
  3. Açıkçası Lotr gibi bir şey bende beklemiyorum. Kitabını okumuştum. Lotr serisinden daha ziyade bir macera kitabı gibi. Ama Orta Dünya'nın atmosferine döneceğiz ve bence yine çok hoş olacak. Özellikle Peter Jackson yönetmenlik koltuğundayken pek endişe duymuyorum.Kitabın hakkını verir.

    YanıtlaSil