20 Mart 2012 Salı

Yeni Set Görüntüleri: The Bling Ring


Biliyorum kısa bir süredir sürekli set haberlerini yayınlıyorum ama ne yapalım takip ettiğim birkaç projeden yeni haberler gelmesi beni sevindiriyor. Kısa bir süre önce Sofia Coppola  The Bling Ring filmi için Harry Potter'ın yıldızı Emma Watson'a teklif götürmüş ve Watson'da teklifi hemen kabul etmişti. Daha haberi sindiremeden film çekimlerine başlandı  ve setten ilk görüntüler bile geldi. 
Film gerçek olaylardan esinlenecek. 2008 ve 2009 yılları arasında Orlando Bloom, Megan Fox, Paris Hilton, Lindsay Lohan ve Rachel Bilson gibi ünlülerin evine giren ve üç milyon dolarlık eşyaları çalan The Burglar Bunch adlı çetenin hikayesi anlatılacak. Filmde Watson'ın hangi rolde olacağı şu anda belirsiz. Aşağıda resimleri bulubilirsiniz.


Dipnot: Emma Watson geçen yıl My Week with Marilyn  filminde kısa bir rol almıştı. Bu yıl vizyona girmesi beklenen The Perks of Being a Wallflower filmininde çekimlerini bitirmiş durumda. Ayrıca bir değişiklik olmazsa David Yates'in yöneteceği Your Voice in My Head yapımındada oynaması bekleniyor.Ayrıca Guillermo Del Toro'nun çekeceği Beauty & the Beast yapımıylada adı sürekli anılıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder